VIDEO'S
ABOUT
Grande Casall is een prachtige verschijning en heeft Grandorado TN als vader. Moeder Sylt is een dochter van Cascadello I die erg populair is onder de kenners in Duitsland. Casall is uiteraard de meest bekende uit de moederlijn van Grande Casall II maar hier houdt het nog niet op. Denk aan andere goedgekeurde hengsten als Clarence I, Chubakko, Capone I en Cesano II. Ook de 1.60M springende Conally, Stamberline en Calisto 5
INFORMATIE
Geboortedatum | 21-03-2021 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | Oldenburg |
BTW | 21.00% |
PEDIGREE
Bekijk pedigreeDeze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie