VIDEO'S
ABOUT
Roxan R is een dochter van levende legende Verdi TN uit de stempelhengst van nu Eldorado van de Zeshoek en de stempelhengst van de vorige eeuw Voltaire. Moeder Fucinda R bracht eerder al de goedgekeurde hengst Kalisto R en tevens komt Roxan R uit dezelfde moederlijn als Olympiër Warrior(Tangelo vd Zuuthoeve)
INFORMATIE
Geboortedatum | 09-04-2021 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
BTW | 21.00% |
PEDIGREE
Bekijk pedigreeDeze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie